Dikhususkan kepada Individu yg ingin membeli and menjual emas. Sembang2 pasal emas pun bole

Log in

I forgot my password

Gold Price

public gold

Public Dinar Daily Price

Bookmark

Latest topics

» Harga Diskaun - tanya sikit?
Wed Jan 12, 2011 12:27 am by azlismartpro

» Hotel ATM Dispenses Gold Bars, Gold Coins
Thu May 13, 2010 6:47 am by Admin

» DINAR SIRIH EMAS
Sun Apr 18, 2010 6:48 pm by alfianhashim

» Robert Kiyosaki and Michael Maloney Explain Gold & Silver
Thu Mar 04, 2010 7:00 am by Admin

» Dinar Muslim dan Gold Bars Emirates
Tue Jan 12, 2010 4:39 pm by mfmn

» World Official Gold Holdings
Tue Jan 12, 2010 4:25 pm by mfmn

» MEMBELI SEMUA JENIS EMAS
Sun Jan 10, 2010 10:56 pm by Samurai

» Master Dealer Public Gold
Sat Jan 09, 2010 7:41 pm by putremas

» WTS - PUBLIC DINAR
Wed Jan 06, 2010 6:50 am by Admin

» Nak 1/4 Dinar Kelantan
Wed Jan 06, 2010 3:40 am by nizman67

» Cadangan thread
Tue Jan 05, 2010 8:19 am by KLemas

» Orang Makan Gaji Macamana Nak Deal Dengan Pajak Gadai Yer...?
Mon Jan 04, 2010 4:56 pm by alfianhashim

» Emas terpakai 916
Sat Jan 02, 2010 7:48 am by ebizz

» Vietnam to put an end to gold trading (source:FT.com)
Fri Jan 01, 2010 10:57 pm by nizman67

» Barang Kemas
Fri Jan 01, 2010 5:40 am by Admin

Backlink

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 39 on Mon Feb 22, 2010 9:55 am


    Emas terpakai 916

    Share

    ebizz

    Posts : 2
    Join date : 2010-01-01
    Age : 45
    Location : Kelantan

    Emas terpakai 916

    Post  ebizz on Sat Jan 02, 2010 7:48 am

    Salam

    Saya bersedia membeli barang kemas terpakai 916 dengan

    harga yang istimewa khusus untuk warga Gua Musang,

    Kelantan.

    Khidmat nasihat berkaitan simpanan, pelaburan dan

    perniagaan emas juga diberi secara percuma. Minta tolong

    telefon saya untuk khidmat ini.


    019 9393 808
    Amiruddin Bin Hj Ishak Cool

      Current date/time is Fri Dec 02, 2016 10:55 am